![З днем туризму!](https://www.ukrproftur.ua/wp-content/uploads/2023/09/izobrazhenie_viber_2023-09-25_11-59-08-531.jpg)
З днем туризму!
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. Бажаю кожному з нас миру та перемоги, щоб кожен українець мав змогу повернутися додому, а працівники туризму мали можливість працювати задля процвітання сфери туризму в Україні. Нехай туризм дарує Вам радість та гармонію, а весь світ буде відкритий перед Вами. Подорожуйте та відкривайте нові місця спокою та гармонії.
З повагою
ПРЕЗИДЕНТ ПрАТ «УКРПРОФТУР» СЕРГІЙ СТРІЛЕЦЬ
![](https://www.ukrproftur.ua/wp-content/uploads/2023/09/izobrazhenie_viber_2023-09-25_11-59-08-531.jpg)