Print this page

              10-13 травня 2021 року у  Міжнародному виставковому центрі в Києві відбулася 26а туристична виставка UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм», в якій взяли участь Приватне акціонерне Товариство «Укрпрофтур» на чолі з Президентом – Стрільцем Сергієм Миколайовичем та Головою Наглядової ради ПрАТ «УКПРОФТУР» - Жугаєвичем Яремою Васильовичем, а також провідні представники туристичного бізнесу, дипломати, іноземні гості та представники державних структур України.

 

UITT є найбільшою туристичною подією в Україні та ефективним інструментом популяризації України як туристичного напрямку, в цілому і її окремих регіонів на національному та міжнародному рівнях.

 

Традиційна виставка UITT створює умови для активного розвитку національного туризму і зміцнює позицію України в очах вітчизняних та закордонних партнерів.

 

Маємо надію, що відновлення роботи виставки стане поштовхом до відновлення як міжнародного туризму так і внутрішнього туризму в Україні.

 

Бажаємо всім працівникам сфери профспілкового туризму й надалі сил, наснаги, міцного здоров`я, процвітання та вдячності від кожного гостя.