wrapper

Акції

         З глибоким сумом колектив апарату ПрАТ «УКРПРОФТУР» сприйняв звістку про смерть Моргуна Володимира Олександровича, колишнього Голови Правління ПрАТ «Харківтурист», який більше 20 років очолював Товариство. Висловлюємо слова підтримки родині Володимира Олександровича та всім, хто знав, цінував та поважав покійного.

         Володимир Олександрович був чудовою людиною, мав авторитет у колективі та був чудовим керівником. Неодноразово за значний особистий внесок в розвиток туризму нагороджувався почесними грамотами, подяками за державними нагородами. Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Перестало битися серце порядної, чуйної та щирої людини. У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з усіма, хто знав та  поважав Володимира Олександровича.

         Це непоправна втрата для всіх нас… Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Володимира Олександровича вічно житиме у наших серцях. 

         Царство Небесне і хай земля йому буде пухом! 

          Колектив ПрАТ «УКРПРОФТУР»

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України