Print this page

Приватне акціонерне товариство «Укрпрофтур» та Академія праці, соціальних відносин і туризму ФПУ уклали договір з метою безперервної професійної підготовки громадян відповідно до стандартів освіти, співпраці та забезпечення туристичної сфери кваліфікованими фахівцями.

Цим договором регулюються відносини академії та ПрАТ «Укрпрофтур» в питаннях підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, організації практики та навчання студентів на базі майнових комплексів суб’єктів господарювання системи ПрАТ «Укрпрофтур».

В рамках дії цього договору 30 березня 2017 року в приміщенні Академії відбулася спільна нарада керівництва Академії та Правління ПрАТ «Укрпрофтур» за участю Генеральних директорів, Голів правлінь Акціонерних Товариств, заснованих ПрАТ «Укрпрофтур».

Предметом розмови були питання підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів системи ПрАТ «Укрпрофтур», організації та проведення практичних занять, навчальної та виробничої практик на базі підприємств Товариства, спільного проведення та участі у наукових і громадських заходах.

За підсумками наради було визначено основні напрямки співпраці, зокрема:

Приватне акціонерне товариство «Укрпрофтур»:

-           проводить профорієнтаційну та рекламно-інформаційну роботу по набору студентів на навчання у Академії; створює умови науково-методичної співпраці з Академією у проведенні навчальних занять та практик;

-           разом з Академією організовує перепідготовку та підвищення кваліфікації кадрів системи Товариства на базі Академії.

Академія праці, соціальних відносин і туризму ФПУ:

-           здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації кадрів системи ПрАТ «Укрпрофтур» згідно з розробленими й узгодженими сторонами планами і програмами з видачою відповідного документу.

-           Надає методичну допомогу ПрАТ «Укрпрофтур» у розробці туристсько-екскурсійного продукту та інших проектів у сфері туристсько-готельної діяльності.

На нараді виступили:

-         Голова Правління ПрАТ «Укрпрофтур» Стрілець Сергій Миколайович;

-         Ректор Академії праці, соціальних відносин і туризму ФПУ, доктор філософських наук, професор Буяшенко Вікторія Василівна.

-          

 

Учасники наради ознайомились з матеріально-навчальною базою Академії.

Last modified on П'ятниця, 31 березня 2017