wrapper

Акції

          Оператор «УКРТУР» - це туристичне об'єднання, яке представляє найбільшу в  Україні  мережу власних готелей приватного акціонерного товариства "УКРПРОФТУР".

Це трьох та двох зіркові готелі, пансіонати, туристичні оздоровчі комплекси, бази та дитячі заклади санаторного типу, найбільшою перевагою яких є : кваліфікований та доброзичливий колектив, зручне місце розташування даних туристичних господарств та доступні демократичні ціни, в комплексі з додатковими послугами.

        

           Усі наші туристичні об’єкти розташовані в рекреаційних зонах територіально вигідно і зручно на найпопулярніших туристичних маршрутах, наприклад легендарний острів Хортиця, також на берегах знаменитих рік та озер, таких як казкові Штатські озера, неповторний Світязь та загадковий Синевир, на березі Чорного чи Азовського моря або серед могутніх Закарпатських гірських хребтів, поруч з визначними місцями та найвидатнішими пам’ятками нашої історії та зручній досяжності до транспортних сполучень, а саме до залізничних вокзалів, автовокзалів та аеропортів. Наші готелі представлені майже у всіх областях України.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ...

Last modified on П'ятниця, 03 лютого 2017

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України