wrapper

Акції

Розширене засідання правління ПрАТ "Укрпрофтур"

28 листопада 2018 року о 10 год. 00 хв.  відбулося розширене засідання Правління ПрАТ «УКРПРОФТУР» за участю керівників суб’єктів господарювання системи ПрАТ «УКРПРОФТУР».

Read more

Делегація ПрАТ "Укрпрофтур" відвідала партнерів із Республіки Білорусь

З 20 по 23 листопада 2018 року представники ПрАТ «Укрпрофтур» на чолі з Президентом, Стрільцем Сергієм Миколайовичем  з робочим візитом відвідали Республіку Білорусь. Головною метою візиту було зміцнення партнерських відносин між Україною та Республікою Білорусь, впровадження нових туристичних маршрутів та збільшення туристичних потоків туристів на територію України у 2019 році.

Ми сподіваємося, що подальша співпраця наших підприємств дозволить відновити втрачені зв'язки між нашими країнами і збільшити туристичні потоки між Україною та Республікою Білорусь.

Read more

Дорожня карта Туроператора «УКРПРОФТУР»

  

З метою розвитку туристичного потенціалу ПрАТ «Укрпрофтур» і впровадження нових туристичних маршрутів та збільшення туристичних потоків туристів на територію України у 2019 році, а також для зміцнення партнерських відносин між Україною та Республікою Білорусь, в період з 11 по 14 жовтня 2018 року відбулася зустріч представників ПрАТ «Укрпрофтур» в особі Президента ПрАТ «Укрпрофтур» Стрільця С.М. та туристсько-екскурсійного унітарного підприємства «Білорусьтурист» в особі Генерального директора Сеньковської Л.В.

Під час перебування делегації на території України проводилася спільна робота по формуванню нових туристичних напрямків та локацій  цікавих подорожей і екскурсій для білоруських туристів. Так напрацьовано на базі майнових комплексів ПрАТ «Укрпрофтур» наступні екскурсійні маршрути за напрямками відпочинку в м. Київ, м. Умань, м. Львів, м. Полтаву, м. Одесу,          м. Івано-Франківськ (курорт Буковель). Одночасно відбулася і офіційна зустріч з Головою Федерації професійних спілок України – Осовим Григорієм Васильовичем, заступником голови  ФПУ Саєнком Володимиром Володимировичем та Головою Наглядової ради ПрАТ «Укрпрофтур» Жугаєвичем Яремою Васильовичем в результаті чого, сторонами було підписано Меморандум про співпрацю між двома підприємствами, який засвідчує взаємне бажання розвивати та зміцнювати співробітництво в галузі туризму між підприємствами, визнаючи важливість двосторонніх зв'язків у галузі туризму для економічного розвитку обох підприємств, бажаючи створити постійний потік туристів на принципах рівності та взаємної вигоди, відповідно до чинних правових норм і в межах компетенції.

Ми сподіваємося, що подальша співпраця наших підприємств дозволить відновити втрачені зв'язки між нашими країнами і збільшити туристичні потоки між Україною та Республікою Білорусь.

Правління ПрАТ «Укрпрофтур»

Read more

Вітання з днем туризму!

Шановні працівники профспілкового туризму!


             Прийміть мої сердечні вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. Приємно усвідомлювати, що профспілковий туризм у нашій державі постійно розвивається й не стоїть на місці.
За роки, що минули в нашій країні побудовано десятки туристичних баз, готельних комплексів та створено висококваліфіковані трудові колективи, які своєю наполегливою працею, незважаючи на нинішні економічні труднощі, постійне зазіхання на туристичні об’єкти роблять все можливе для організації оздоровлення та відпочинку туристів та екскурсантів.
Щира подяка працівникам профспілкового туризму за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у його розвиток.
Зичу усім доброго настрою, міцного здоров’я, щастя і добробуту, успіхів у повсякденній роботі та нових звершень у нашій нелегкій праці.

Нехай у вашому житті завжди панує мир та злагода.

Зі святом вас дорогі туристи!

 

Сергій Стрілець

Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР»

Read more

З Днем незалежності України!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

          Щиро вітаю Вас із визначним святом — Днем незалежності України!

          Ця дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

           Бажаю Вам успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім'я процвітання нашої незалежної    Батьківщини.

          Святкуючи разом з вами, від душі бажаю міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє України!  Зичу Вам і вашій родині благополуччя та життєвих гараздів!

          З повагою,

Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР»                                 

     Сергій Стрілець

Read more

Пікет щодо захисту майна ПрАТ «Дніпротурист»

12 червня 2018 року о 10 год. 00 хв  за адресою: пров. Рильський, 10, м. Київ, було проведене мирне зібрання у формі пікету щодо захисту інтересів трудового колективу та майна ПрАТ «Дніпротурист» та щодо законності і відповідності чинному законодавству України здійснення виконавчих дій у рамках виконавчого провадження  № 54839436,  що відбулися 29 та 30 травня 2018 року щодо виселення ПрАТ «Дніпротурист» із будівлі  готелю «Рассвет» (м. Дніпро, вул. І. Акінфієва, 30).

В мирному зібранні прийняли участь працівники апарату ПрАТ «Укрпрофтур» на чолі з президентом, Стрільцем С.М. та трудовий колектив ПрАТ «Дніпротурист», в кому було висунуто резолюцію мирного зібрання.

 

 

Read more

Особлива інформація емітента

Особлива інформація (інформація про іпотечні цінні папери, сертифікати фонду операцій з нерухомістю) емітента


 

 

 

 

 

Read more

Зібрання на захист профспілкового майна та прав трудового колективу ПрАТ «Дніпротурист».

29 травня 2018 року о 09 год. 30 хв. за адресою: вулиця Івана Акінфієва, 30, м. Дніпро́, Дніпропетровська область, відбулося мирне зібрання на захист профспілкового майна та прав трудового колективу ПрАТ «Дніпротурист».

Акція відбулась згідно з постанови Наглядової ради ПрАТ «ДНІПРОТУРИСТ» від 23 травня 2018 року № ПР–107–2 «Про проведення мирного зібрання на захист прав трудового колективу ПрАТ «ДНІПРОТУРИСТ».

Представники профспілкових організацій та трудових колективів регіону вийшли з гаслами: «РУКИ ГЕТЬ ВІД ПРОФСПІЛКОВОГО МАЙНА!», «STOP СВАВІЛЛЮ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ТА ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ!», «НЕ ЗАЛИШИМО ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ПРАТ «ДНІПРОТУРИСТ» БЕЗ РОБОЧИХ МІСЦЬ!», «ВИМАГАЄМО ПОВЕРНУТИ ГОТЕЛЬ «РАССВЕТ» У ПРОФСПІЛКОВУ ВЛАСНІСТЬ!», «НЕ ДОПУСТИМО ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ СУДУ, ПРИЙНЯТИХ ЗА ЧАСІВ ЗЛОЧИННОЇ ВЛАДИ ЯНУКОВИЧА ТА ПШОНКИ!».

   

Трудівники, профспілкові активісти вимагали вирішувати спірні питання тільки у правовому полі, дати рішучій відсіч намаганням відібрати майно у законних власників – профспілок.

З метою захисту інтересів трудового колективу ПрАТ «ДНІПРОТУРИСТ» у мирному зібрання у формі пікетування прийняли участь представники Федерації професійних спілок України, члени профспілок трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України та Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок, а також трудові колективи ПрАТ «УКРПРОФТУР», ПрАТ «ЗАПОРІЖТУРИСТ», ПрАТ «ПОЛТАВАТУРИСТ», ПрАТ «ХАРКІВТУРИСТ».

Під час мірного зібрання відбувся мітинг, на якому виступили Президент ПрАТ «Укрпрофтур» Сергій Стрілець, начальник юридичного відділу ПрАТ «»Укрпрофтур» Наталія Конограй, голова Наглядової ради ПрАТ «Укрпрофтур», голова Профспілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич, заступник голови Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок Юрій Чернов, голова Профспілки працівників рибного господарства України Михайло Петров, керівник Управління економіки та корпоративних прав ФПУ Департаменту корпоративних прав та майна ФПУ Павло Сікан, представники трудового колективу ПрАТ «Дніпротурист» та трудових колективів області.

У виступах зазначалось, що злочинною владою колишнього Президента Януковича В.Ф., колишнього голови Вищого господарського суду України Татькова В.І., його заступника Ємельянов А.С. незаконним судовим рішення було позбавлено ПрАТ «Дніпротурист» права власності на будівлю готелю «Рассвєт». Незаконність вказаного судового рішення підтверджується кримінальним провадженням № 42013110000001050 порушеного Генеральною прокуратурою України 29.11.2013 року проти вказаних осібв ході розслідування якого, 17.03.2017 р. ПрАТ «Дніпротурист» визнано потерпілим у даному кримінальному провадженні.

Незважаючи на незаконність прийнятого судового рішення, відділ примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області намагається виселити трудовий колектив ПрАТ «Дніпротурист» з будівлі готелю «Рассвєт».

Крім того, станом на сьогоднішній день робочою групою створеною відповідно до рішення Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності від 1 березня 2018 р., протокол № 9, за участю представників Фонду державного майна України, Мінекономрозвитку, Мінфіну, Мін’юсту, Мінсоцполітики, Секретаріату Кабінету Міністрів України та Федерації професійних спілок України підготовлено законодавчі пропозиції щодо остаточного врегулювання питання статусу майна професійних спілок, їх об’єднань, які після розгляду в Урядовому комітеті будуть внесені Урядом на розгляд до Верховної Ради України.

У виступах наголошувалось: мета мирного зібрання - захист прав та інтересів трудового колективу ПрАТ «Дніпротурист», захист від незаконної приватизації профспілкового майна – будівлі готелю «Рассвєт» та вимога перегляду незаконно прийнятих рішень судів щодо вказаного профспілкового майна. 

За наслідками проведеного мирного зібрання було прийнято відповідну резолюцію, яку було направлено для реагування Прем’єр-міністру України, Голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Заступнику начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби-начальнику Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та Фонду державного майна України.

    

Read more

ПрАТ «УКРПРОФТУР» відвідав 21-й міжнародний весняний ярмарок туристичних послуг “ОТДЫХ-2018”

ПрАТ «УКРПРОФТУР» відвідав 21-й міжнародний весняний ярмарок туристичних послуг “ОТДЫХ-2018”, що проходив з 04.04 по 07.04 у м. Мінськ Республіка Білорусь. На ярмарку свої послуги представляли понад 50 компаній, авіаперевізників  та готелів з 16 країн світу.

Read more

ПрАТ «УКРПРОФТУР» прийняв участь у 24-тій міжнародній виставці UITT-2018 «Україна – Подорожі та туризм»

ПрАТ «УКРПРОФТУР» прийняв участь у 24-тій міжнародній виставці UITT-2018 «Україна – Подорожі та туризм»

 


 

Read more

Скликання річних Загальних зборів

 

 

 

ШАНОВНИЙ АКЦІОНЕРЕ !

Приватне акціонерне товариство «УКРПРОФТУР», код ЄДРПОУ 02605473, місцезнаходження: 02002, м. Київ, вулиця Раїси Окіпної, 2 повідомляє про скликання річних Загальних зборів, що відбудуться 23 квітня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 2, Г\К «Турист» (2-й поверх) кабінет Президента ПрАТ «УКРПРОФТУР».

Реєстрація учасників з 10 год. 20 хв. до 10 год. 50 хв.

Початок зборів об 11 год. 00 хв.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

 1. Про обрання лічильної комісії річних Загальних зборів ПрАТ «УКРПРОФТУР».
 2. Про обрання Голови та секретаря річних Загальних зборів ПрАТ «УКРПРОФТУР».
 3. Про регламент проведення річних Загальних зборів ПрАТ «УКРПРОФТУР».
 4. Про затвердження річного звіту ПрАТ «УКРПРОФТУР» за 2017 рік.
 5. Про порядок розподілу прибутку ПрАТ «УКРПРОФТУР» за фінансовими результатами 2017 року, затвердження строку, порядку виплати дивідендів та покриття збитків.
 6. Про звіт Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР» за 2017 рік.
 7. Про звіт Ревізійної комісії ПрАТ «УКРПРОФТУР» за 2017 рік.
 8. Про звіт Правління ПрАТ «УКРПРОФТУР» за 2017 рік.
 9. Про визначення основних напрямків діяльності та показники фінансового плану ПрАТ «УКРПРОФТУР» на 2018 рік.

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ЩОДО КОЖНОГО З ПИТАНЬ, ВКЛЮЧЕНИХ ДО ПРОЕКТУ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

По питанню №1.

 1. Обрати лічильну комісію річних Загальних зборів ПрАТ «УКРПРОФТУР» у складі трьох осіб, а саме:

-  Сторожко Аліни Олександрівни – голова комісії,

- Стецишин Тетяни Антонівни – член комісії;

- Марач Іванни Вікторівни – член комісії.

 1. Повноваження лічильної комісії припиняються після закінчення річних Загальних зборів Товариства, призначених на 23.04.2018р., та складання Протоколу про підсумки голосування.
 2. Лічильній комісії забезпечити підрахунок голосів при голосуванні з питань порядку денного річних Загальних зборів ПрАТ «УКРПРОФТУР».

По питанню № 2.

 1. Головою річних Загальних зборів ПрАТ «УКРПРОФТУР» обрати акціонера - Федерацію професійних спілок України, в особі Заступника Голови ФПУ Саєнка Володимира Володимировича.
 2. Секретарем обрати Віце-Президента ПрАТ «УКРПРОФТУР» Найдюка Вадима Володимировича.

По питанню № 3.

 1. Голосування на річних Загальних зборах ПрАТ «УКРПРОФТУР» з питання порядку денного здійснюється шляхом використання бюлетенів для голосування.
 2. Голова зборів оголошує питання порядку денного і ставить питання на голосування. Розгляд питань порядку денного відбувається за наступним регламентом:
 • основна доповідь – до 15 хвилин;
 • співдоповідь – до 10 хвилин;
 • виступи в дебатах – до 5 хвилин;
 • відповіді на запитання – до 5 хвилин.
 1. Слово до виступу учасникам Загальних зборів надається Головою Зборів на їх прохання. Голова Зборів має право перервати особу, яка під час виступу не дотримується зазначеного регламенту, та позбавити її слова.
 2. Питання ставляться доповідачам та співдоповідачам в усній або письмовій формі (способом надання записок Голові Зборів). Питання мають бути сформульовані коротко та чітко і не містити оцінки доповіді (співдоповіді) або доповідача (співдоповідача). Питання тим, хто виступає в дебатах, не ставляться. Після обговорення Голова Зборів послідовно ставить на голосування проекти всіх рішень з питання порядку денного, що розглядається.
 3. Переривання процесу голосування забороняється. Під час голосування слово нікому не надається.
 4. Підсумки голосування, що відбувалося під час проведення Зборів, підбиваються по першому питанню членами реєстраційної комісії, а з інших питань членами лічильної комісії і оголошуються відразу після їх підбиття.
 5. Збори акціонерів продовжуються до завершення розгляду всіх питань порядку денного та доведення до відома акціонерів інформації про результати голосування та прийняті рішення. Голосування проводиться з усіх питань порядку денного, винесених на голосування.

По питанню № 4.

 1. Затвердити звіт про результати фінансово-господарської діяльності ПрАТ «УКРПРОФТУР», включаючи дочірні підприємства та господарські товариства, засновані за його участю за 2017 рік, згідно з додатком до даного Рішення.
 2. Доручити Правлінню ПрАТ «УКРПРОФТУР» (Президент Товариства Стрілець С.М.):

2.1. Забезпечити дієвий контроль за ефективністю використання матеріальної бази та фінансових ресурсів суб’єктів господарювання, створених за участю ПрАТ «УКРПРОФТУР» з метою підвищення рівня рентабельності господарської діяльності і  недопущення збитків по системі;

2.2. Поліпшити фінансово-розрахункову дисципліну підвідомчих структурних підрозділів  з метою забезпечення повної  сплати ними всіх належних відрахувань та недопущення прострочення сплати дивідендів в 2018 році.

2.3. Зобов’язати керівників дочірніх підприємств, рекомендувати керівникам господарських товариств з метою виконання планових завдань на 2018 рік:

2.3.1. Забезпечити здійснення ефективної політики витрат дочірніми підприємствами та господарським товариствами системи ПрАТ «УКРПРОФТУР» в прямій залежності  до рівня їх доходів;

2.3.2. Вжити заходів щодо покращення роботи маркетингової служби суб’єктів господарювання  системи ПрАТ «УКРПРОФТУР» для підвищення рівня та якості надання готельних та туристсько-екскурсійних послуг з метою збільшення потоку туристів та екскурсантів.

По питанню № 5.

1.Затвердити порядок розподілу чистого прибутку від господарської діяльності суб’єктів господарювання, створених та заснованих за участю ПрАТ «УКРПРОФТУР» за підсумками роботи у 2017 року в сумі 8 348 000 гривень 00 копійок за напрямками:

1.1. На виплату дивідендів на прості іменні акції товариства – 28,87 відсотків , що становить 2 410 100 гривень 00 копійок, з них:

  - Федерації професійних спілок України – 96 відсотків, що становить  2 313 696 гривень 00 копійок;

  - Фонду     соціального    страхування   України – 4 відсотка, що становить 96 404 гривні 00 копійок;

1.2. На поповнення резервного фонду Товариства – 5 відсотків, що становить 417 400 гривень 00 копійок;

1.3. Решту  чистого прибутку в розмірі 66,13 відсотків, що становить 5 520 500 гривень 00 копійок ( в т.ч. чистий прибуток, отриманий від реалізації майна 4 905 000 гривень 00 копійок) залишити у розпорядженні Товариства на  модернізацію майнових комплексів суб’єктів господарювання, створених за участю ПрАТ «УКРПРОФТУР», придбання активів, покриття збитків минулих періодів, оновлення виробництва та соціальні програми відповідно до рішень Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР».

 1. Затвердити суму дивідендів на одну просту акцію в розмірі 1,139511 гривні.
 2. Наглядовій раді ПрАТ «УКРПРОФТУР» встановити дату складення переліку осіб, які мають право на отримання дивідендів, порядок та строк їх виплати.
 3. Встановити, що збитки акціонерних товариств, заснованих за участю ПрАТ «УКРПРОФТУР», отримані в 2017 році, покриваються за рахунок прибутку, отриманого ними в наступних періодах.
 4. Правлінню Товариства забезпечити виплату дивідендів на діючі розрахункові банківські рахунки акціонерів відповідно до цього Рішення Загальних зборів та Постанови Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР» та вчинити інші дії, пов’язані із виконанням даної постанови, в установленому порядку.

По питанню № 6.

 1. Затвердити звіт про роботу Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР»
  за 2017 рік згідно з Додатком до даного Рішення.
 2. Роботу Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР» в 2017 році визнати такою, що відповідає меті та напрямкам діяльності Товариства і положенням його установчих документів.

По питанню № 7.

Затвердити звіт Ревізійної комісії ПрАТ «УКРПРОФТУР» за підсумками перевірки фінансово-господарської діяльності Товариства за результатами фінансового 2017 року.

По питанню № 8.

 1. Затвердити звіт Правління ПрАТ «УКРПРОФТУР» за 2017 рік згідно з Додатком до даного Рішення.
 2. Роботу Правління ПрАТ «УКРПРОФТУР» в 2017 році визнати такою, що відповідає меті та напрямкам діяльності Товариства і положенням його установчих документів.

 

По питанню № 9.

 1. Визнати основними напрямами діяльності ПрАТ «УКРПРОФТУР» на 2018 рік:

- обслуговування туристів, інших клієнтів на прийомі у власних господарствах (готелях, туркомплексах, пансіонатах, кемпінгах, турбазах тощо);

- організація транспортних туристичних подорожей;

- надання послуг підприємствами харчування та торгівлі;

- надання інших додаткових послуг, передбачених Статутом Товариства (в т.ч. здача основних фондів в оренду, які простоюють та не задіяні у господарській діяльності, реалізація об’єктів нерухомості, подальше використання яких є недоцільним, утримання збитковим і т. д.);

- схоронність профспілкового майна в межах п.5 Угоди між ФДМУ та ФПУ про взаємодію №73 від 17.02.2012.

 1. Затвердити узагальнюючі показники фінансового плану ПрАТ «УКРПРОФТУР» на 2018 рік, в т. ч. для дочірніх підприємств та господарських товариств, заснованих за участю ПрАТ «УКРПРОФТУР», у наступних розмірах:

- доходи від надання туристсько-екскурсійних та інших послуг (чистий дохід, інші операційні доходи, інші доходи) – 198 700 тис. грн.;

-  чистий прибуток  - 2 900 тис. грн.

 1. Доручити Правлінню ПрАТ «УКРПРОФТУР» (Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР» Стрілець С.М.) та представникам акціонера ПрАТ «УКРПРОФТУР» у складі Наглядових рад акціонерних товариств, заснованих за його участю:

3.1. Довести основні узагальнюючі показники фінансового плану ПрАТ «УКРПРОФТУР» на 2018 рік,  суб’єктам господарювання заснованих за участю ПрАТ «УКРПРОФТУР», згідно пункту 2 даного Рішення;

3.2. Укласти Додаткові угоди до Контрактів (з поквартальною розбивкою) з керівниками дочірніх підприємств, акціонерних та господарських товариств, заснованих за участю ПрАТ «УКРПРОФТУР» у розмірах, згідно додатку  до даного Рішення.

Основні показники фінансово-господарської діяльності

ПрАТ «УКРПРОФТУР»  за 2017 рік (тис. грн.):

Найменування показника

період

звітний

попередній

Усього активів

268401

259925

Основні засоби

204781

199734

Довгострокові фінансові інвестиції

17882

15273

Запаси

5034

3660

Сумарна дебіторська заборгованість

19337

26907

Грошові кошти та їх еквіваленти

9778

4643

Нерозподілений прибуток

(5220)

(239)

Власний капітал

234754

230124

Статутний капітал

212281

212281

Довгострокові зобов’язання

1300

2490

Поточні зобов’язання

31076

26631

Чистий прибуток (збиток)

3455

7304

Середньомісячна кількість простих іменних акцій (шт.)

2115030

2115030

Кількість власних акцій, викуплених протягом періоду (шт.)

-

-

Загальна сума коштів, витрачених на викуп акцій протягом періоду

-

-

Чисельність працівників на кінець періоду (осіб)

797

917

Перелік акціонерів, які мають право на участь у річних Загальних зборах, складається станом на 24 годину 17 квітня  2018 року, за три робочі дні до дня проведення зборів.

Для реєстрації учасникам зборів необхідно мати документ, що посвідчує особу (ПАСПОРТ).

Для представника акціонера (юридичної особи) – документ, що свідчить про повноваження особи брати участь у зборах (оригінал або нотаріально завірену копію), або довіреність на право участі у Загальних зборах акціонерів Товариства, оформлене у порядку, передбаченому законодавством України;

Для представника акціонера (фізичної особи) крім паспорта – довіреність на право участі у Загальних зборах акціонерів Товариства, оформлене у порядку, передбаченому законодавством України.

Довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах акціонерного товариства може містити завдання щодо голосування, тобто перелік питань, порядку денного Загальних зборів із зазначенням того, як і за яке (проти якого) рішення потрібно проголосувати. Під час голосування на Загальних зборах представник повинен голосувати саме так, як передбачено завданням щодо голосування. Якщо довіреність не містить завдання щодо голосування, представник вирішує всі питання щодо голосування на Загальних зборах акціонерів на свій розсуд.

Акціонер має право:

 1. на ознайомлення з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного зборів від дати надіслання повідомлення про проведення зборів до дати проведення зборів;
 2. на отримання письмової відповіді від Товариства на свої письмові запитання щодо питань, включених до проекту порядку денного зборів та порядку денного зборів, до дати проведення зборів;
 3. на ознайомлення з проектом (проектами) рішення з питань порядку денного зборів до проведення зборів за запитом;
 4. внести пропозиції щодо питань, включених до проекту порядку денного зборів Товариства;
 5. внести пропозиції щодо нових кандидатів до складу органів Товариства, кількість яких не може перевищувати кількісного складу кожного з органів;
 6. на отримання мотивованого рішення про відмову у включенні пропозиції до проекту порядку денного зборів;
 7. у разі внесення змін до проекту порядку денного зборів отримати повідомлення про такі зміни, порядок денний та проекти рішень, що додаються на підставі пропозицій акціонерів;
 8. призначити свого представника постійно або на певний строк; видати довіреність на право участі та голосування на зборах декільком своїм представникам;
 9. замінити свого представника у будь-який момент, повідомивши про це виконавчий орган Товариства. Повідомлення про призначення, заміну або відкликання свого представника може здійснюватися за допомогою засобів електронного зв'язку відповідно до законодавства про електронний документообіг.
 10. оскаржувати рішення Товариства про відмову у включенні його пропозицій до проекту порядку денного до суду.

Ознайомитися з матеріалами (документами), необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного Загальних зборів акціонерів Товариства, від дати надіслання повідомлення про проведення Загальних зборів акціонерів до дати проведення Загальних зборів, акціонери можуть за адресою: м. Київ, вул. Р.Окіпної, 2, 2 поверх, приймальня Президента ПрАТ «УКРПРОФТУР» в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 11.00 по 15.00, до дати проведення річних Загальних зборів, а в день проведення річних Загальних зборів ознайомитися з вищенаведеними документами можна особисто в місці проведення річних Загальних зборів до їх початку. Відповідальним за ознайомлення акціонерів з документами є Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР» Стрілець Сергій Миколайович, тел. (044) 568-44-28.

Пропозиції вносяться не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення зборів, а щодо кандидатів до складу органів Товариства - не пізніше ніж за сім днів до дати проведення зборів. Пропозиції щодо включення нових питань до проекту порядку денного повинні містити відповідні проекти рішень з цих питань. Пропозиції щодо кандидатів у члени наглядової ради Товариства мають містити інформацію про те, чи є запропонований кандидат представником акціонера (акціонерів), або про те, що кандидат пропонується на посаду члена наглядової ради - незалежного директора.

Пропозиції акціонерів (акціонера), які сукупно є власниками 5 або більше відсотків голосуючих акцій, підлягають обов'язковому включенню до проекту порядку денного зборів. У такому разі рішення наглядової ради про включення питання до проекту порядку денного не вимагається, а пропозиція вважається включеною до проекту порядку денного, якщо вона подана з дотриманням вимог законодавства.

Пропозиції щодо включення нових питань до проекту денного повинні містити відповідні проекти рішень з цих питань. Пропозиції щодо кандидатів у члени наглядової ради Товариства мають містити інформацію про те чи є запропонований кандидат представником акціонера (акціонерів).

Пропозиції до порядку денного Загальних зборів акціонерів Товариства подається в письмовій формі із зазначенням прізвища (найменування) акціонера, який її вносить, кількості, типу та/або класу належних йому акцій, змісту пропозиції до питання та/або проекту рішення, а також кількості, типу та/або класу акцій, що належать кандидату, який пропонується цим акціонером до складу органів Товариства.

Станом на дату складання переліку осіб, яким надсилається повідомлення про проведення Загальних зборів, загальна кількість простих акцій 2 115 030 штук, кількість голосуючих акцій 2 115 030 штук.

Адреса власного веб-сайту, на якому розміщена інформація з  проектом  рішень  щодо  кожного  з питань, включених до проекту порядку денного - http://www.ukrproftur.ua/index.php/explore

Повідомлення про проведення загальних зборів опубліковано в щоденному офіційному друкованому виданні НКЦПФР Бюлетень «Відомості Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку» №56 (2809)  від 22 березня 2018 р.                   

Телефон для довідок: (044) 568-44-28.

Наглядова рада ПрАТ «УКРПРОФТУР».

 

Read more

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України